Zatím žádná.. návštěva odložena kvůli problémům s vraty.
Jan
25. marec 2026
5 Perfektné
Michal
20. marec 2026
5 Perfektné
Lenka
19. marec 2026
1 Zlé
Měla jsem garáž rezervovanou na 20.00, pán mi napsal v 18.17 ze jim nejdou otevřít vrata, že se omlouvá. Snažila jsem se s ním komunikovat, jestli bude nějaký náhradní termín nebo vrátí peníze, nereagoval.
Trošku mě mrzí ten přístup, Pokud vim, ze něco nefunguje, tak to zastavím rezervace a nebo dám vědět dříve jak dvě hodiny předem.
Petr
19. marec 2026
1 Zlé
Ivan
14. marec 2026
4 Skvelé
Lukáš
14. marec 2026
5 Perfektné
Pavel
12. marec 2026
5 Perfektné
Flexibilní 👌mooc děkuji za více času při komplikací s vozem 🍀
Zhrnutie recenzií
4.78 Perfektné(561)
Perfektné
484
Skvelé
53
Dobré
11
Horšie
4
Zlé
9
O nás
Máš rád své auto a nerad ho dáváš do cizích rukou a nebo tě prostě jen baví práce na autě? Přesně pro tebe je O. G. - Otevřená garáž.