Přišla jsem na objednaný čas, ve 12 h a na řadu jsem přišla až ve 12:35. Zkomplikovalo mi to i zaolacené parkování, které jsem musela online prodlužovat. S prací jsem spokojená, jen jejich objednávkový systém nějak nefunguje://
Jana
30. srpna 2025
5 Perfektné
Denisa
27. srpna 2025
5 Perfektné
Irena
25. srpna 2025
5 Perfektné
Magdalena
25. srpna 2025
5 Perfektné
Martina
21. srpna 2025
5 Perfektné
Andrea
18. srpna 2025
5 Perfektné
Lucie
18. srpna 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.7 Perfektné(500)
Perfektné
423
Skvelé
39
Dobré
17
Horšie
8
Zlé
13
O nás
Luxusní nehtové studio, zaměřující se nejen na nehty, ale také i na řasy