Jen sem musela dýl čekat než mě vzali i když sem byla objednaná..holky jsou šikovní,tak jsem z nehty byla spokojená..
Valérie
24. července 2025
1 Zlé
Valérie
24. července 2025
1 Zlé
Čekala jsem skoro hodinu než mě vzali na řadu a to jsem byla objednaná. Nehty nevpadají na pohled hezky a práce byla velmi odfláknutá. Potrebovala jsem, aby nehty byly hezké na focení ovšem po návštěvě tohoto salonu fotky nebudou tak hezké.
Zhrnutie recenzií
4.7 Perfektné(500)
Perfektné
423
Skvelé
39
Dobré
17
Horšie
8
Zlé
13
O nás
Luxusní nehtové studio, zaměřující se nejen na nehty, ale také i na řasy