Opět hodinka relaxu, milé povídání s Káťou a samozřejmě nožičky jako nové😁
Filip
20. listopadu 2025
5 Perfektné
Jana
14. listopadu 2025
5 Perfektné
Kateřina
11. listopadu 2025
5 Perfektné
Mile útulný salon, příjemná a vstřícná paní manikérka. Velká spokojenost, určitě znovu salon navštívím.
Eva
11. listopadu 2025
5 Perfektné
Eva
6. listopadu 2025
5 Perfektné
Petra
4. listopadu 2025
5 Perfektné
Markéta
1. listopadu 2025
5 Perfektné
Jsem u paní Scherksové vždy velmi spokojená. Skvělá práce, už teď se těším na další návštěvu.
Zhrnutie recenzií
4.97 Perfektné(1032)
Perfektné
1000+
Skvelé
9
Dobré
2
Horšie
2
Zlé
3
O nás
Profesionální služby manikúry a mokré pedikúry v nově vzniklém studiu Útulno.
Můžete se těšit na příjemný zážitek, kvalitní péči a odpočinek.
Pracuji se shellaky značky CND a klasickými laky Vinylux.
Možnost platby hotově a QR kódem.