Líbilo se mi vše, pan doktor i sestřička mají krásný přístup ke zvířátkům, profesionální přístup. Jsem nadšená a děkuji, že tu jsou.
Jana
19. června 2026
4 Skvelé
Hana
18. června 2026
5 Perfektné
Pavlina
16. června 2026
5 Perfektné
Pan doktor je úžasný.. lepšího neznám..vše krásně vysvětlí a hlavně pomůže naším mazlíčkům.Vice takových doktorů jako je náš pan doktor..děkuji za vše co pro něho pejska Jacka dělá jsem mu vděčná..Gavorova
BRIGITA
15. června 2026
5 Perfektné
Lukáš
15. června 2026
5 Perfektné
Jaromíra
11. června 2026
5 Perfektné
Pan doktor i sestřička jsou mili, ochotni, vše vysvětlí. Můj boloňský psík není ve stresu. Doporučuji vsemi deseti.