Dala jsem tomu ještě jednu šanci po minulé špatné zkušenosti, ale nehty opět nejsou pěkné. Na laku jsou bublinky, lak není rovnoměrný, takže lakování není hladké, ale vypadá flekatě. Některé nehty nejsou dolakované až ke kraji a jiné jsou zase křivě zapilované.
Michaela
6. november 2024
5 Perfektné
Pavlína
4. november 2024
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.85 Perfektné(1988)
Perfektné
1000+
Skvelé
68
Dobré
40
Horšie
32
Zlé
13
O nás
Nabízíme modeláž nehtů gelových a akrylových. Dále manikúru s CND shellac a také pedikúru s značkou Footlogix a Nuskin. Kromě toho provádíme pernamentní make up rtů,obočí a očních linek, prodlužování řas ( klasická/objemová technika). Platba pouze v hotovosti. ❗️NEOPRAVUJEME NEHTY Z JI NÝCH SALONŮ❗️
Otváracie hodiny
pondelok
9:00 - 20:00
utorok
9:00 - 20:00
streda
9:00 - 20:00
štvrtok
9:00 - 20:00
piatok
9:00 - 20:00
sobota
10:00 - 19:00
nedeľa
10:00 - 17:00
Kontakty
+420777602634
Facebook
Adresa
Masarykova 14,
Brno
Masarykova 14 vedle buble tea Geicha a naproti drogerii Teta