Poslala jsem k Vám muže na třicátiny! Právě se vrátil a je to kus! :D super :)
Ondrej
9. december 2021
5 Perfektné
Rychlost, kvalita střihu, servis kolem..prostě vše DeLuxe!
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2532)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.