Míša byla pečlivá, naprosto super. Nejsem naposledy.
Róbert
6. ledna 2026
5 Perfektné
Vždy bývám moc moc spokojený :)Děkuji
Miroslav
5. ledna 2026
5 Perfektné
Martina
5. ledna 2026
5 Perfektné
David
30. prosince 2025
5 Perfektné
Příjemné prostředí, přijemná děvčata a pohodindový střih .
Andrej
30. prosince 2025
5 Perfektné
Vladimír
29. prosince 2025
5 Perfektné
Úžasná atmosféra, profesionální, ale zároveň lidský přístup, výborné rady, skvělý personál. Určitě se sem budu vždy rád vracet.
Vojtech
23. prosince 2025
5 Perfektné
Martin
23. prosince 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2530)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.