Příjemné "rodinné" prostředí a profesionální přístup
Peter
5. december 2025
5 Perfektné
Slavibor
4. december 2025
5 Perfektné
Perfektní jako vždy. Teď navíc mají i vlastní kosmetiku na míru. Tak jsem si hned vzal pastu na vlasy a olej po holení.
Jan
3. december 2025
5 Perfektné
Jako vždy skvělá atmosféra , profesionální přístup. Skvěle strávená hodina předvánočního času.
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2534)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.