Velká spokojenost. Kvalitní práce, Milá a příjemná společnost. Doporučuji.
Jan
9. října 2025
5 Perfektné
Od personálu a prostředí po střih
Martin
7. října 2025
5 Perfektné
Skvělé prostředí, úžasní profesionálové. Naprostá spokojenost.
Jan
6. října 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2535)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.