Nadstandardní služby, jako vždy jsem si návštěvu užil.
Jan
26. září 2025
5 Perfektné
Muhammad
26. září 2025
5 Perfektné
Excellent
Ladislav
23. září 2025
5 Perfektné
Michal
21. září 2025
5 Perfektné
Filip
21. září 2025
5 Perfektné
robert
19. září 2025
5 Perfektné
Pani Ivett striha skvěle jako vždy spokojen nikam jinam nechodim.
Vojtěch
18. září 2025
5 Perfektné
Peter
18. září 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2535)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.