Skvělé čisté prostředí, profesionální střih. Velká spokojenost, přijdeme znovu.
David
23. června 2025
5 Perfektné
Perfektní jako vždy. Děkuji.
Mgr
22. června 2025
1 Zlé
Pan provozní mi slušně řekl ať jdu do hajzlu že mrdat mojí hubu že nefunguje voda očem mě vůbec nikdo neinformoval děkuji za skvělou ukázku slušného chování
Gustav
21. června 2025
5 Perfektné
Líbí se mi moderní provozovna + ochota vstřícnost komunikace, a odešel jsem doslova nadšen tím, jak jsem byl ostříhán i úpravou vousů !
Ještě jednou díky
Adam
21. června 2025
3 Dobré
Michal
21. června 2025
5 Perfektné
Výborná péče a naprosto skvělý výsledek!
Vladimír
21. června 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2537)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.