Krasny barber shop, panove prijemni, parkovani v okoli dobry
Jan
17. jún 2025
5 Perfektné
Marcel
16. jún 2025
5 Perfektné
Thomas
16. jún 2025
5 Perfektné
Peter
16. jún 2025
5 Perfektné
Lukáš
14. jún 2025
5 Perfektné
Byl jsem tu už potřetí a skvělé!!!! Doporučuji, všichni moc šikovní a každý má jedinečný přístup. Spokojenost 200 %
Martin
11. jún 2025
5 Perfektné
Erik
11. jún 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2538)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.