Úžasný střih, profesionální prostředí, doporučuji!
Ondřej
24. máj 2025
5 Perfektné
Erik
23. máj 2025
5 Perfektné
Jako vždy super, a ne jen služba ale i atmosféra co je taky hodně důležité.
Yurii
21. máj 2025
5 Perfektné
Jan
21. máj 2025
5 Perfektné
Jan
21. máj 2025
5 Perfektné
Pedro Jun. Je Bůh!
Jiří
21. máj 2025
5 Perfektné
Tomáš
20. máj 2025
5 Perfektné
Barber byl profesionální a odvedl opravdu skvělou práci. Navíc všechno zvládl za 20 minut !! Jsem opravdu nadmíru spokojený
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2538)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.