Jako obvykle profesionální přístup a příjemná "rodinná" atmosféra
Martin
31. marec 2025
5 Perfektné
Andrej
31. marec 2025
5 Perfektné
Adam
30. marec 2025
5 Perfektné
Kamil
28. marec 2025
5 Perfektné
Petr
26. marec 2025
5 Perfektné
Ondřej
25. marec 2025
5 Perfektné
Vlasy, vousy, - a je ze mne zase mladý kluk 😀
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2538)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.