Paní Iveta je skvělá žena a plní přání s úsměvem. Má zlaté ruce a dokáže s vlasy úplná kouzla. Celé kadeřnictví je moc krásné, čisté, včetně toalety, kde je připravena i vůně na ruce, krém, místo utěrek malé srovnané ručníčky. Prostě TOP kadeřnictví.
Adéla
15. marec 2024
5 Perfektné
Vladimira
14. marec 2024
5 Perfektné
Petra
8. marec 2024
5 Perfektné
Petr
7. marec 2024
5 Perfektné
Martina
6. marec 2024
5 Perfektné
Petra
5. marec 2024
5 Perfektné
Skvělá práce jako vždy
Kamila
4. marec 2024
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.96 Perfektné(649)
Perfektné
635
Skvelé
7
Dobré
4
Horšie
2
Zlé
1
O nás
Jsme salon, který Vám chce dopřát relaxační zážitek spojený s Vaší krásou.
KADEŘNICTVÍ / KOSMETIKA / MASÁŽE / MANIKÚRA A PEDIKÚRA
*Pokud Vám žádný z dostupných termínů nevyhovuje, kontaktujte nás prosím telefonicky pro individuální domluvu.
*Přijímáme placení v hotovosti a platební kartou.
* Czech language!