Opakovaně kvůli péči o vlasy navštěvuji pana Jindřicha, který je vždy velmi milý, pozitivní a profesionální. Navíc je v salónu krásné a čisté prostředí, takže je velmi příjemné tam trávit i delší čas. Dál se sem budu ráda vracet. Děkuji za péči!
Lucie
7. dubna 2025
5 Perfektné
Michala
3. dubna 2025
5 Perfektné
Všetko :)
Kateřina
3. dubna 2025
5 Perfektné
Jan
2. dubna 2025
5 Perfektné
Eva
1. dubna 2025
5 Perfektné
Eliska
1. dubna 2025
5 Perfektné
Moc děkuji! :)
Andrea
31. března 2025
5 Perfektné
Lucia
27. března 2025
5 Perfektné
Kateřina
27. března 2025
5 Perfektné
Na prvním místě skvělý a milý kadeřník Jindřich a nádherné prostředí k tomu. Děkuji za perfektní účes, který je úplně podle mých představ. Doporučuji čištění Malibu C - v mém případě znovu krásně vynikl melír a celkově jsou vlasy příjemné na dotek, jemnější a dobře se češou. Zkrátka úžasný zážitek!