S manikurou s gel lakem jsem velmi nespokojená. Paní mi nechala každý nehet jinak dlouhý a jinak tvarovaný, vrstvu laku velmi tlustou a když jsem prosila o méně výrazný efekt, tak ho stejně udělala výrazný.. nakonec se vlastně ani nerozloučila.
Marina
21. října 2025
5 Perfektné
Natalie
21. října 2025
3 Dobré
Viktória
21. října 2025
5 Perfektné
Van
20. října 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.67 Perfektné(815)
Perfektné
675
Skvelé
71
Dobré
27
Horšie
20
Zlé
22
O nás
Profesionální péče o nehty a pánské střihy v moderním designovém interiéru, kde se budete cítit skvěle a načerpáte pozitivní energii