moje nejhorší návštěva salonu rasy jsou ošklivé boli mě oči, vypadají uplne jinak než měli.
Zuzana
13. február 2026
5 Perfektné
Yeva
12. február 2026
5 Perfektné
Pan (bohužel jsem se nezeptala na jméno), který udělal mi naprosto perfektní tvar a i s tím, že mám křivé nehty. Taky slečna, která mi dělala akryl a malovala gel lak.Všecko super:)
Milada
11. február 2026
5 Perfektné
Šikulkové
Vendula
9. február 2026
5 Perfektné
Filipa
6. február 2026
5 Perfektné
Kyriaki
4. február 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.72 Perfektné(552)
Perfektné
467
Skvelé
51
Dobré
10
Horšie
12
Zlé
12
O nás
Přejeme krásný den s novými modely nehtů dělané od našich zkušených nehtařů s několika lety zkušeností! Nabízíme také kosmetiku,laminace řas a obočí, úprava a barvení obočí, prodloužení řas, manikúru a pedikúru.