Nehty jsou hodne zpilovane, takze me velmi boli luzka prstu, coz by se nemelo stat..
Filipa
11. prosince 2025
5 Perfektné
Gisella
11. prosince 2025
4 Skvelé
Zhrnutie recenzií
4.72 Perfektné(554)
Perfektné
469
Skvelé
51
Dobré
10
Horšie
12
Zlé
12
O nás
Přejeme krásný den s novými modely nehtů dělané od našich zkušených nehtařů s několika lety zkušeností! Nabízíme také kosmetiku,laminace řas a obočí, úprava a barvení obočí, prodloužení řas, manikúru a pedikúru.