Pedikura poctivá, pečlivá. Jediné mínus vidím v tom, že personál mezi sebou stále hlasitě komunikuje ve své rodné řeči, což hodnotím jako neúctu k zákazníkovi.
Milada
20. srpna 2025
5 Perfektné
Skvělá práce
Simona
19. srpna 2025
5 Perfektné
Skvělý servis!!
Kateřina
19. srpna 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.72 Perfektné(555)
Perfektné
470
Skvelé
51
Dobré
10
Horšie
12
Zlé
12
O nás
Přejeme krásný den s novými modely nehtů dělané od našich zkušených nehtařů s několika lety zkušeností! Nabízíme také kosmetiku,laminace řas a obočí, úprava a barvení obočí, prodloužení řas, manikúru a pedikúru.