Velká spokojenost! Pedro mladší má šikovné ruce. Asi dobrá škola. 😉 Příště zas
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2530)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.