Příjemné prostředí, atmosféra i personál. To vše zakončeno skvělým střihem. Za dost peněz dost muziky. Mohu jen doporučit.
Radek
27. října 2021
5 Perfektné
Jsou proste nejlepsi
Daniel
27. října 2021
5 Perfektné
Martin
27. října 2021
5 Perfektné
Ladislav
27. října 2021
5 Perfektné
Daniel
21. října 2021
5 Perfektné
Lukáš
21. října 2021
5 Perfektné
Daniel
21. října 2021
5 Perfektné
Tom
20. října 2021
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2529)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.