Velmi šikovná slečna Nikola. To že byla na kurzu kde se “učila” stříhat bych dle vystupování a celkového stříhání vůbec neřekl.
Matus
31. října 2025
5 Perfektné
Slavibor
30. října 2025
5 Perfektné
Jiří
30. října 2025
5 Perfektné
Tomáš
30. října 2025
5 Perfektné
Jiří
28. října 2025
5 Perfektné
Martin
27. října 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2535)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.