Příjemná návštěva jako vždy. Milá kadeřnice, perfektní střih a skvěle upravené vousy.
Pavel
24. október 2025
5 Perfektné
Vít
24. október 2025
5 Perfektné
Perfektní přístup, krásné prostředí, profesionalita
Jaroslav
23. október 2025
5 Perfektné
profesionalita, přístup k zákazníkům, prostředí
Ondřej
23. október 2025
5 Perfektné
Marek
23. október 2025
5 Perfektné
Róbert
23. október 2025
5 Perfektné
Tomáš
22. október 2025
5 Perfektné
Daniel
22. október 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2535)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.