Barbeři mají nejen skvělý, ale i kamarádský přístup!
Petr
16. máj 2025
5 Perfektné
Jan
15. máj 2025
5 Perfektné
Je to správné lazebnictví, perfektní přístup
Honza
15. máj 2025
3 Dobré
Mikuláš
15. máj 2025
5 Perfektné
Bylo to úžasný, klidne budu model navždy
Jaroslav
15. máj 2025
5 Perfektné
přístup k zákazníkům.
přátelské prostředí.
Jan
14. máj 2025
5 Perfektné
Prostředí příjemné a moje kadeřnice v rámci Akademie naprosto skvělá, doporučuji všem a přijdu znovu
jan
14. máj 2025
5 Perfektné
Iveta byla velmi příjemná, profesionální a se střihem
i celou návštěvou jsem velmi spokojen a přijdu určitě znova. Děkuji!
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2538)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.