Vysoká kvalita stříhání, super komunikace, přátelská atmosféra, skvěle o zákazníka postaráno.
Paulius
13. května 2025
5 Perfektné
Marek
12. května 2025
5 Perfektné
Pavel
12. května 2025
4 Skvelé
Pavel
12. května 2025
5 Perfektné
Vodní
12. května 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2538)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.