Všechno naprostá spokojenost všechno perfektní a moc milé a příjemné prostředí ❤️🤩
Karla
16. prosince 2025
4 Skvelé
Manikúra byla skvělá a gellak je moc krásný, ale návštěvu mi znepříjemnil fakt, ze mi napoprvé pokazily objednávku a začaly mi delat úplně něco jiného, než jsem si objednala. Jinak vše na 1! Příště si dam větší pozor. Jinak toto studio doporučuji.
Sofia
16. prosince 2025
5 Perfektné
Martina
16. prosince 2025
5 Perfektné
Irena
16. prosince 2025
5 Perfektné
Dominika
16. prosince 2025
5 Perfektné
Natálie
15. prosince 2025
5 Perfektné
Natalie
15. prosince 2025
5 Perfektné
Julie
14. prosince 2025
5 Perfektné
Atmosféra, personál a profesionální přístup. Zatím nejkrásnější nehtíky, co jsem si nechala dát.
Zhrnutie recenzií
4.85 Perfektné(3453)
Perfektné
1000+
Skvelé
175
Dobré
84
Horšie
34
Zlé
19
O nás
Salón, který cílí na kvalitu péče, výsledku a nade vše ostatní dbá hlavně na úroveň poskytování služby! Můžete od nás očekávat pouze férový a vstřícný přístup k věci.
Komfort a spokojenost klienta, u nás leží na prvním místě. Děkujeme!
A Salon that cares about quality of work & service. Expect from us a very fair and honest approach.
Comfort and satisfaction is our top priority. Thank you!