Manikúra byla udělaná perfektně, nemám žádné stížnosti, naposledy jsem tam byla před rokem a za tu dobu se toho hodně zlepšilo! Jediné, co je potřeba, vyměnit kartáčky, kterými mistři utírají prach z nehtů, protože na úklid používají něco jako koště, není to moc příjemné. Jinak je vše skvělé.
Lenka
31. března 2026
5 Perfektné
Lenka
30. března 2026
5 Perfektné
Kateřina
30. března 2026
5 Perfektné
Sagar
30. března 2026
5 Perfektné
Ondrej
30. března 2026
5 Perfektné
Lenka
30. března 2026
5 Perfektné
Olivia
29. března 2026
1 Zlé
Po premlouvani jsem si vybrala novinku laku na nehty se trpytkami, ktere se upravujou magnetem. Nalakovala mi nehty a ptala se me jestli jedna vrstva staci (bylo to furt pruhledne tak jsem rekla ne) a dala mi druhou vrstvu, stale to neupravila magnetem. Nehty vypadaji uplne jinak nez mely, troytky diky tomu nejsou rovnomerne a vypadaji nehty okousane. Kdyz nekam jdu chci dostat co si koupim tady se to csak nikdy nestalo. Odchazim znovu velmi nespokojena.
Zhrnutie recenzií
4.75 Perfektné(1000)
Perfektné
872
Skvelé
62
Dobré
31
Horšie
14
Zlé
21
O nás
Nabízíme služby pro manikúru, pedikúru, kadeřnictví, řasy a kosmetiku.