Jako dobrý, ale ne super :( Doma bych si takhle nehty neudělala, ale od profíka čekám daleko víc.
Adam
27. září 2024
5 Perfektné
Katerina
26. září 2024
5 Perfektné
Petra
26. září 2024
5 Perfektné
Veronika
26. září 2024
5 Perfektné
Hana
21. září 2024
5 Perfektné
Včerejší návštěvu hodnotím velmi pozitivně. Milý přístup a Alex, který mi dělal nehty, je opravdu profesionál. Nehty od něj považuji za malé umělecké dílo. Vypadají lépe než na fotce, dle které mi je dělal. Jsem velmi spokojená.
Zuzana
18. září 2024
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.75 Perfektné(1015)
Perfektné
886
Skvelé
63
Dobré
31
Horšie
14
Zlé
21
O nás
Nabízíme služby pro manikúru, pedikúru, kadeřnictví, řasy a kosmetiku.