Slečna, která mi dělala nehty stále sleduje telefon, nehty nemám stejně silné a některé mají jiný tvar.....nehty se mi líbí, ale jindy jsem více spokojená a ani nemusím stále upozorňovat na nedostatky.
Kateřina
24. júl 2024
5 Perfektné
Jana
23. júl 2024
5 Perfektné
Petra
21. júl 2024
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.75 Perfektné(1016)
Perfektné
887
Skvelé
63
Dobré
31
Horšie
14
Zlé
21
O nás
Nabízíme služby pro manikúru, pedikúru, kadeřnictví, řasy a kosmetiku.